Tv me vcr samsung 37 inq

Shitet nga: gazmendi 18 Nën 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv me video ne nje vende 37 inq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim