Tv

Shitet nga: Kici 13 Dhj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Toshiba TV i perdorur i ardhur nga Zvicrra , punon prefekt.
E shes se sem hyn ne pune ma sepse kam marr nje tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim