Tv

Shitet nga: Berat 21 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim