shes tv philips urgjent

Shitet nga: ..... 17 Jan 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv plihips i ardhur nga ch ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim