shitet televizioni

Shitet nga: blendi 29 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv i firmes aurex
ngjendjee te rregullt

viber+37744835384
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim