Bëjm shitjen dhë montimin e kameravë dhë alarmavë

Shitet nga: N T SH leoni 01 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video dhe DVD
Kamera SATURN 1.3 MP ZOM Full HD
Alarm SATEL muncin e montimit me kabllo dhë pa kabllo

Produktet tona kan 2 vite garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim