Dvd per kerr.

Shitet nga: Edi 07 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shiten dy dvd per kerr.punojin shum mir jon ngjendje trregullt.kabllat e krejt paisjet e nevojshme i ka.ka tri munsi perdorimi. Usb port,cd,mirco sd card.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim