Shiten radiot per wv golf 5 passat Cc

Shitet nga: .. 15 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shiten radiot sa po ardhun nga gjermonija ne gjendje te mir punojn shum mir per Golf 5 70 Euro per passat 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim