dvd home

Shitet nga: florent 15 Nën 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video dhe DVD
shitet komlet dvd me te gjitha pjeset tjera ndihmese studio ,dvd ,home cinema e ardhur nga Zvicra qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim