Action Camera gopro full HD 12 mp

Shitet nga: Kreshnik 15 Pri 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera emitim i gopro hero 3 per sporte te ndryshme e re 12 mega pixel ka ekran 2 inch dhe vjen me shum aksesor nga bicikleta skijimi deri te sportet e ndryshme ujore hdmi dalje lidhet me wifi me smart phone per me shum info ne numer tel
Gopro hero 1 2 3 4 sjcam 4000 5000 6000 xiaomi yi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim