Contour camera per sporte te ndryshme waterproof

Shitet nga: Artan 29 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video kamera
Shes cameren contour roam 2 me te gjitha aksesort per sporte te ndryshme sei skijim ciklizem etj ka kulaitet shum te lart full HD dhe bateria shum e fort per inqizime shum te gjata mer me shum info ne numer tel dhe viber +37745599906


Gopro hero 1 2 3 4 sjcam 4000 5000 6000 xiaomi yi go pro action camera kamer kamera cam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim