Foto & Video Xhirime Profesionale DvD-Produksion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DvD-Foto & Video Pro 27 Pri 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video kamera
Me Pervojen tonë 5-vjeqare tregon se jemi kompani serjoze.
Momentet më të bukura do mbesin me fotot dhe xhirimet tona profesionale prandaj mos nguroni na kontaktoni në telefonat tanë: mob:044-424-512
045-377-061
049-698-506 [Viber]
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Studio-Dugi-Foto-Video-Produksion/170028209728594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim