Kamer e vogel MPG4

Shitet nga: Mark 30 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren e markes VD Tech e bler ne zvicer , mund ta shihni ne foto , fotot jan originale . Kamera nuk ka kaset por posedon chip , eshte 12MP fotografin e ka te paster, ka mundesi te beni foto dhe video mund ta perdorni edhe si MP3 per muzik vjen me ndegjuse te veta si dhe paisjet per mbushje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim