Kamerat Sony dhe aparatet fotografike

Shitet nga: Butrint 13 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video kamera
Kamera Sony 170- cmimi 450 euro
Kamera Sony 2100- cmimi 400 euro
Kamera Sony 2000- cmimi 350 euro
Printer 2000 - cmimi 300 euro
Aperati Canon 600 D -cmimi 450 euro
Aperati Nikon _cmimi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim