SPY - Syza me Kamer

Shitet nga: Glasses 09 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video kamera
Shes syza me kamer te integruar, syzat jan me shum per persona te cilet deshirojn te gjirojn ne menyr te fsheht.
Features:
1. 720p HD video, 5 mega pixel kamera CMOS per qartë regjistrimit video dixhitale .
2. Ngjyra Brilliant dhe të pasura natyrore , imazhe me cilësi të lartë Video.
3. Projektimit për fytyra të ndryshme për racave dhe moshave të ndryshme .
4. Moda dhe i ftohtë dizajn mban deri ngushtë me hapa modë .
5. Lidhja me PC / laptopë.
6. Mbështetje TF Card , deri në 32GB ( nuk përfshihen)
7. regjistrimi Real kohë , nuk le momente të paharrueshme vjedhës larg nga jeta
Syzat jan te reja te pa perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim