kamera & Alarme

Shitet nga: luli 29 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video kamera
bejm shitjen dhe montimin e kamerave vezhguse IP Digjitale si dhe alarmeve me kabell pa kabell invertor per kamera paisjet kan garancion 2 vjeqar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim