Alarm dhe kamera

Shitet nga: ilir 15 Jan 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa foto nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm

kamera vezhgimi IP dhe analog nga vendi dhe distanca per fabrika dyqane shtepi zyre etj


alarm kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne TEL-MOB kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit me kabell dhe pa kabell lajmron ne TEL-MOB kudo qe jeni

interfoni dhe videofoni

invertor per kameraviber+377-44-476-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim