Alarme dhe kamera

Shitet nga: ilir 27 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm
KAMERA VEZHGUSE _IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe

interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera etj

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit

viber +377 44- 476- 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim