Bejm montimi dhe shitjen e kamerave dhe alarmit ..

Shitet nga: kamera 27 Mar 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
bejme motimin e kamerav dhe alarmit te siguris,si kamera dvr hardisk alarma paradox me qmim te volitshem

per me shum info na kontaktoni ne tel....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim