Kamera Vezhguese dhe Alarme

Shitet nga: Systems Electronics 25 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bëjmë montimin dhe instalimin e sistemeve te sigurise electronice: te kamerave vezhguese alarme kunder vjedhjes,alarme kunder zjarrit, dhe instalime te rrjetit.
Ofrojme Kamera vezhguese Analoge dhe IP kamera te markave te ndryshme Hikvision, Samsung, Western Security, Dahua etj. Alarme PARADOX me cabllo dhe wailess,
Kamera mund te shihen edhe ne Internet: Komjuter apo telefon jashte Kosoves...! Ofrojme dhe paisje percjellse : Interphone videophone dhe Invertora te kapaciteve te ndryshme. Punet kryhen ne menyre Profesionale, dhe per paisjet tona ofrojme 1 vit garancion.
Mund te na shkruani edhe ne posten electronice:systems-electronics@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim