Kamera dhe alarma

Shitet nga: leoni 26 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm shitjen dhe montimin e kamerave dhe alarmave ne menyr profesjonale me garancjon 2 vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim