Telfax

Shitet nga: kiki 14 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet telfaxi me laser panasonic Laser fax / copier jep 12 faqe për minutë duke shfaqur një freskët rezolutë dpi 600 x 600 për printim lazer me cilësi profesionale-. Zgjidhni mes standarde, gjobë, super gjobë, dhe përcaktimet e foto që i përshtaten nevojave tuaja printim. Fotokopje e bën kopje të shumta, si dhe zgjeron, zvogëlon dhe sistemon. Ideale për një zyrë të zënë me 220-fletë input tray (letër / ligjor). Memorie 2MB mban 170 faqe. Fax makinë përmban shpejtësinë 14.4Kbps modem, stacionet dial 122 e shpejtësisë dhe 20 vende transmetuese. Displays dhe printime një listë e aktivitetit ID thërret. Telefonuesi ID compatible kështu që ju mund të shihni emrin e thirrësit dhe numrin në ekran me dy linjat e deri në 16 karaktere në dispozicion. Navigator kyç ju lejon të lehtë të hyni në operacionet menu si directory telefonit dhe Dialer, plus kujtesës thërret ID.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim