2 monitora jan shum te mir dhe samsung galaxy y

Shitet nga: skenda 05 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
2 munitorat jan shum te mir qmimi 40 euro 2 munitorat.celulari samsung i perdorur por ne gjendje shum te mir qmimi 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim