16gb full unclok

Shitet nga: trimor 20 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjakovë
Është i ruajtur dhe punon shum mir defekt nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim