5 telefona celulare

Shitet nga: Besian 08 Pri 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Shiten 5 telefona celularme cmim shume te volitshem. Tegjithe jane te markave te njohura dhe punojne shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim