Blackberry q5

Shitet nga: xxx 31 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q5
Eshte vetem 2 jave I perdorur pothuajse I ri me kuti adapter dhe kufje origjinale, Ka te gjitha aplikacionet viber fb youtube eshte touch screen dhe Ka wi-fi extrem Ka 8 gb pls sd card, full unlock...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim