Formatizimi dhe gjbllokimi i telefonave

Shitet nga: Albi 08 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Gjakovë
Une bej formatizimin edhe gjbllokimin e telefonave me android si psh. samsung, lg, htc ejt
Qmimi eshte 5euro nese eshte i bllokuar ose eshte me passcode, dhe 3euro per formatizim te telefoni

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim