HTC

Shitet nga: 044 601 504 21 Maj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
SHES TELEFONIN HTC ASHT SHUM I MIR ASHT NGJENDJE TE RREGULLT DHE PAK I PERDURUM KA WIFI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim