htc desire

Shitet nga: zef 26 Jan 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
shes htc desire ne gjendje teper te mir posedon wifi viber facebook kamer para dhe pas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim