HTC ne gjendje teper te mir

Shitet nga: zef 21 Shk 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Sensation
Shes htc ne gjendje teper te mir posedon kamer para dhe pas viber skype instagram fb etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim