htc sense

Shitet nga: zef 24 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Sensation
Shes htc ne gjendje teper te mir posdon kamer para dhe pas viber skype instagram fb etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim