htc sense

Shitet nga: zef 01 Mar 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Sensation
Shes htc sense ne gjendje te rregullt kamer para dhe pas viber skype fb etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim