HUAWEI asceng g300

Shitet nga: qendrim 12 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
mobili eshte android,i ngjashem me HTC dhe Samsungin,adapterin e njejt, i ka te gjitha aplikacionet e reja,wiber,whats up,facebook, kamer 5mp, te gjitha i punojn , nuk ka naj defekt,por arsyja qe po e shes eshte se nuk merr shum val, dhe neper fshate apo vende ku ska shum val Ipko, i humb valet vende vende, kurse ne qytet ka val te mira,dhe 3g e fort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim