Huawei

Shitet nga: zef 19 Pri 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
shes huawei ne gjendje teper te mir dhe i rujtum posedon wifi viber skype fb etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim