huawei ascend

Shitet nga: zef 08 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Ascend
shes htc ascend shum i rujtum veq ka dal prej programit dhe une nuk kam mund me rregullu ma ndoshta ju sherben per ekran,batari apo pjes tjera dmth dhezen pas 5 sekondav ndalet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim