Shitet HUAWEI

Shitet nga: Lindi 05 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Y625
Shitet telefoni celular Huawei i sapo ardhur nga zvicrra 1 muaj i perdorur Android ne gjendje perfekte kamera 8m'pcl , boj ndrrim dhe me iphone 4s full unlock te interesuarit te lajmerohen ne numrin tim ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim