IPHONE 4S

Shitet nga: Arber 26 Mar 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Urgjent!! Shitet iphone 4s ne gjendje te rregullt ska asni defekt dhe osht shum i rujten .. Wifi ska defekt as nuk ka pas kurr shitet urgjent !

Viber - +38649870297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim