Iphone 3GS

Shitet nga: Blendi 11 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes ose nderroj iphonin 3GS ios 6.1.2 jailbreak i zi 16Gb ne gjendje shume te mire teknike.

Beje nderrim me iphone 4 dhe shtoj ne baze te marreveshjes.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim