Iphone 4 16 GB Full Unlock

Shitet nga: Dion 14 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes iphone 4 16 GB full unlock.Eshte në gjendje te mire posedon mbushesin dhe degjuset.Eshte i ruajtur dhe pranon qdo sim kartel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim