Iphone 6

Shitet nga: Elton 07 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Iphoni 6 Grey i sapo ardhur nga Austria , asnjeher i perdorur eshte ende ne paketim me te gjitha paisjet . Ka 16 Kb dhe ende me folje .
Mund te na kontaktoni edhe ne Viber +38649110300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim