LG Android me viber fb lojra etj.

Shitet nga: jetmo 24 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
LG Android mgjendje shum trregullt ka:Viber,Fb,whatsupp,lojra etj mund tme kontaktoni dhe nket numer ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim