NOKIA N97

Shitet nga: Nokia n97 mini 15 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Nokia n97 mini eshte ne gjendje te rregullt, punon shume mire. ka whatsapp Facebook dhe viber vetem me shkru jo me fol. kameren e ka 5 mp. Shes me nje cmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim