Nokia C3

Shitet nga: sezai kameri 19 Pri 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Eshte i rujtur mir.Ka Wi-fi shum te fort,gjithashtu edhe kamera eshte e mir.Ka facebook,facebook mesenger dhe youtube.Ka ngjyr te zeze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim