Nokia 3310 i ri

Shitet nga: agim 07 Dhj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
E shes nje telefon celular nokia 3310 model i vjeter mirepo i paperdorur 100%i ri pa kod...telefoni eshte i ri i paperdorur e kam testuar punon 100%mirepo nuk jap garanti per te..vjen me adapter,degjuese veshi dhe nje bateri rezerve...per me shume info me kontaktoni ne emeill..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim