SAMSUNG M610

Shitet nga: bekimi 06 Krr 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
telefoni esht i ardhur nga zvicrra ka dhe adapterin eshte ne gjendje te mir punon shum mire qmimin e ka 18ero tel,049466944, (viber) +37744768266
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim