Samsung Galaxy S

Shitet nga: jetmo 03 Maj 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Gjakovë
Samsung Galaxy S Me:viber,whatsapp,fb,lojra etj posedon dy kamera mund tme kontaktoni dhe ne Viber: +38649571846
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim