Samsung Galaxy S II 16 G

Shitet nga: samsung 19 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Gjakovë
Samsung Galaxy S II shum i ruajtur dhe ne gjendje percekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim