Samsung Galaxy Xcover GT-S5690 ( U SHIT )

Shitet nga: X 01 Pri 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Samsung Galaxy Xcover rezistent ndaj ujit, ne gjendje perfekte dhe shum i rujtur, plus qipin 2gb. Mundesi ndrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim