Samsung S4

Shitet nga: Idriz Krasniqi 16 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
eshte ne gjendje te rregullt, i ruajtur edhe siq shihet ne foto, vjen nga zvicrra dhe nuk eshte shume i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim