Samsung galaxy S3 mini

Shitet nga: Arianit 22 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Samsung Galaxy S3 mini. I ardhur nga zvicra. Perdorur vetem 2 javë sepse e kam iPhone dhe Samsungi sme pelqen. Posedon të gjitha: adapter, degjuse, paketën me garancion. Nuk e ka as nji shenjë dhe osht i pshtjellun me folje karboni.
Mund të kontaktoni dhe në Viber !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim